Зранку 18 жовтня у Дніпрі було чутно потужний вибух.
Містяни повідомляють про сильну пожежу на місці влучання ворожої ракети, валить густий чорний дим та чутно сильний сморід.
В оселях дніпрян зникла вода.
За попередніми даними, ще одну ракету збили на підльоті до Дніпра.

Чекаємо на офіційну інформацію від військової адміністрації.
Тривога триває! Мешканців міста та області закликають перебувати в укриттях.
Юлія Олександрова









