Впродовж вчорашнього дня наші піротехніки розчищали території від ворожих боєприпасів, які залишаються після обстрілів. Тільки за день знешкодили 47 вибухонебезпечних предметів.
36 боєприпасів сапери ліквідували на Дніпропетровщині, ще 11 – на Херсонщині.
-Роботи з розмінування продовжуться. Ворог рясно посипає райони області снарядами, тому їх знешкодження вимагає часу.
На одному з російських вибухових пристроїв знову підірвався трактор. Він саме працював в полі у Зеленодольській громаді. Водій цілий, а от сільськогосподарська машина пошкоджена, – розповіли подробиці у ДСНС.




Юлія Олександрова









