Сьогоднішній день у нашій області видався спокійним.
Підсумки підвів голова облради Микола Лукашук.
-День хорошими новинами почали, хорошими новинами його і закінчуємо: у всіх районах Дніпропетровщини сьогодні було спокійно.
Але все рівно пам‘ятаємо про правила безпеки під час тривоги. І продовжуємо заощаджувати електроенергію, – написав він.
Юлія Олександрова









