Пошукові заходи тривали майже чотири години. Жінок
знайшли на місці злиття двох течій річки Самари.
20 жовтня, о 21:00, родичі повідомили про зникнення двох жінок, які пішли до лісу.
Місцеві мешканки збирали гриби, а коли зрозуміли, що загубились та не орієнтуються на місцевості – зателефонували до рідних з проханням про допомогу.
На пошук зниклих одразу вирушили поліцейські, рідні, лісник та пошуковики із собаками.
Шукачок грибів виявили біля водойми. Жінки розповіли, що заблукали близько 7-ї вечора – вони опинилися на місці злиття двох річок, тож куди б не йшли – усюди була вода.
Розшукані перебували в задовільному стані та медичної допомоги не потребували.




Юлія Олександрова









