Учора свідомі містяни повідомили патрульним, що серед білого дня у місті нетверезий водій ганяє на автомобілі Fiat.
Інспектори незабаром помітили вказану автівку у лісосмузі. Поруч перебувала компанія з трьох чоловіків та двох жінок. Побачивши поліцейських, вони кинулись навтьоки. Але їх наздогнали та затримали.
З’ясувалося, що один із чоловіків взяв у свого батька автомобіль покататись, не маючи водійського посвідчення. А у його крові виявили 1.79 проміле алкоголю.
Також автомобілем керував ще один нетверезий водій, його результат був — 1.01 проміле алкоголю в крові.
Поліцейські викликали на місце власника транспортного засобу. А на порушників склали адмінматеріали.


Юлія Олександрова









