26-го вересня, близько четвертої ранку, на Донецькому шосе сталася ДТП, в результаті якої перекинулася “ГАЗель” з хлібом. На щастя, минулося без постраждалих.
За свідченням водія, він рухався по Донецькому шосе по третій смузі в напрямку Підгородного. В цей момент дорогу переходив п’яний. Щоб його не збити, кермувальник різко здав ліворуч та врізався в огорожу. У результаті зіткнення автівка перекинулася на бік. Хліб випав на дорогу. На щастя, ніхто не постраждав.
На місце аварії працюють патрульні, з’ясовують усі обставини ДТП.
Фото: Інформатор.



Лана Дніпренко









