Частково знищене внаслідок ворожої атаки АТП потроху відновлює свій автопарк.
Тоді було цілком знищено 48 великих і 6 середніх автобусів та ще близько сотні понівечено.
За перші два дні після обстрілу вдалося відремонтувати 10 автобусів.
Далі відновлювали автобуси середньої місткості.
Наразі основна проблема у відновленні великих машин, бо скло для них знайти дуже важко і його повільно виготовляють.
Та вже завтра планують встановити лобове скло ще на п’ять автобусів. Загалом на ремонт чекає близько 30 великих та 10 середніх машин. На сьогодні підприємство випускає на маршрути міста 60 автобусів. А з понеділка їх вже буде курсувати 63.




Юлія Олександрова









