Через зниження рівня води у Дніпрі усе, що роками приховувала річка, стало видно. З-під води показався й старий колісний пароплав на косі на Перемозі.
Раніше можна було побачити тільки його верхівку.
Колись цей пароплав возив людей Дніпром. Але з часом утримувати його стало дорого, перевезення по воді перестали приносити прибуток. Тож судно було вирішено пришвартувати біля коси. Там воно простояло кілька років. Спочатку воно було улюбленим місцем рибалок, яким з нього зручно було ловити рибу. Проте згодом містяни почали його розбирати на металобрухт.
Напіврозібране судно довго приховувала річкова вода.
А зараз можна побачити, що залишилося від колись величезного пароплава.

Лана Дніпренко









