Під час нічної атаки військові з повітряного командування «Схід» знищили над областю російську ракету Х-59.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Сили протиповітряної оборони збили над Дніпропетровщиною ворожу ракету Х-59. Уламки нікого не зачепили. Подяка нашим захисникам за роботу»,-написав він.
В інших районах області протягом ночі ворожих обстрілів не зафіксовано.
Ганна Рудська









