16-річного мешканця села Новопавлівка Синельниківського району затримали за шахрайство.
З червня до липня 2022 року хлопець, отримавши за допомогою мобільного телефону доступ до банківського рахунку сусіда, неодноразово здійснював грошові перекази на свій рахунок та рахунок брата без дозволу та відома власника.
Так неповнолітній шахрай вкрав майже 1,3 млн гривень.
Ці гроші були допомогою чоловіку від держави за загибель сина–військовослужбовця.
Наразі хлопець знаходиться під цілодобовим домашнім арештом.
Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Юлія Олександрова









