На одній із вулиць Дніпра чоловіку раптом стало зле і він упав. Дорослі перехожі проходили повз, не наважуючись підійти до нього.
Не залишилися байдужими лише двоє 14-річних підлітків – Олексій та Микита. Неподалік місця події школярі побачили швидку й покликали лікарів. Медики оглянули хворого та вчасно надали йому першу невідкладну допомогу.
Лана Дніпренко









