Сьогодні окупанти тероризували обстрілами Нікопольщину та заподіяли багато лиха.
Підсумки дня підвів голова облради Микола Лукашук.
-Поранена жінка, пошкоджені споруди підприємства, понівечені оселі – такі наслідки сьогоднішніх обстрілів Марганецької громади, по якій рашисти вранці двічі вдарили з РСЗВ.
Постраждалій пенсіонерці – 73 роки. Вона дістала уламкові поранення, наразі перебуває в лікарні під наглядом медиків.
На підприємстві понівечені виробничі будівлі.
Ворожим вогнем в громаді також пошкоджено півдесятка п‘ятиповерхівок і вісім легкових авто.
Щодо інших районів Дніпропетровщини – день минув без обстрілів.
Чимало запитань бачу стосовно обстрілів Нікопольського району. Я вже пояснював неодноразово, поясню ще раз. Російські окупаційні війська – нелюди, які вдаються до підлих методів терору. Нікопольський район вони обстрілюють з території АЕС, що в окупованому Енергодарі, бо знають – вогню у відповідь по цьому об‘єкту не буде. Адже ЗСУ не наражатимуть на таку небезпеку мирних українців. Але немає жодних сумнівів у тому, що наші військові обов‘язково звільнять і Енергодар, і всі тимчасово окуповані населені пункти України. Терор припиниться, – написав очільник облради.


Юлія Олександрова









