У Дніпрі поблизу зупинок громадського транспорту почали встановлювати бетонні захисні споруди задля безпеки містян.
У місті встановлять 28 таких укриттів.
Подібні захисні конструкції пройшли випробування військовими на передових лініях.
Одна така споруда складається з одинадцяти секцій і може вмістити 28 осіб. Тут також будуть встановлені лавочки, двері й освітлення.
А згодом для більш естетичного вигляду бетонні укриття планують прикрасити та пофарбувати.

Юлія Олександрова









