Зранку 31 жовтня окупанти влучили ракетами в об’єкти енергетичної інфраструктури у Дніпрі та Павлограді.
Про це повідомляють у ДніпроОВА.
-Маємо прильоти під час ранкової атаки на область.
Росіяни поцілили по об’єктах енергетичної інфраструктури у Дніпрі та Павлограді. Серйозні руйнування. Працюють усі служби, – йдеться у повідомленні.
Юлія Олександрова









