Основною метою створеної при Міністерстві енергетики України ради є підтримка України в протистоянні енергетичним викликам, що виникли через повномасштабне вторгнення рф в Україну, у найбільш ефективний та скоординований спосіб.
Серед ключових сфер діяльності Міжнародної енергетичної консультативної ради:
– сприяння терміновим ремонтам енергетичної інфраструктури та її захист;
– безпека постачання палива;
– безпека та захист об’єктів атомної енергетики;
– ефективні маршрути транзиту та транспортування нафти та газу;
– кібербезпека енергетичного сектору;
– застосування інноваційних технологій у процесах відновлення інфраструктури.
Перше засідання цієї ради відбулося 1-го листопада в Києві під співголовуванням міністра енергетики України Германа Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон.
Участь в засіданні онлайн також взяли керівники профільних міністерств 17 країн світу та Секретаріату Енергетичного співтовариства та Міжнародного енергетичного агентства.
Лана Дніпренко









