Хворий розбив вікно наркологічного відділення та вибрався з палати. Санітарам не вдалося його зупинити. 44-річний чоловік перебуває у важкому стані. Він міг заподіяти шкоду собі або оточуючим.
Його було оголошено в розшук. Та згодом поліції вдалося затримати небезпечного втікача. Чоловіка чекає подальше лікування.
Юлія Олександрова









