Ворог поцілив з «Градів» та важкої артилерії по двох громадах – Марганецькій та Нікопольській.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Вчора пізно ввечері окупанти вдарили по Нікополю з «Градів». Пошкодили адмінбудівлі декількох підприємств, школу, медзаклад, чотири п‘ятиповерхові й чотири приватні житлові будинки, майже півдесятка автівок й газогін. Вночі з важкої артилерії вгатили по Марганецькій громаді. Наслідки уточнюються»,-написав він.
Постраждалих внаслідок цих обстрілів немає.
В інших районах – ніч без надзвичайних ситуацій.
Також Лукашук повідомив, що вчора ввечері жителі окремих куточків області чули вибухи. По території Дніпропетровщини прильотів ворожих ракет не зафіксовано. Звуки вибухів – це були звуки атак по сусіднім областям.






Ганна Рудська









