Сьогодні, 8-го листопада, держкомпанія НЕК Укренерго застосовує стабілізаційні відключення електроенергії. Вони торкнулися й Дніпропетровщини.
У ДТЕК Дніпроенерго наголошують, що світло вимикатимуть за графіком, з яким можна ознайомитися за посиланням на сайті компанії.
При цьому зауважується, що цей розклад розроблено на тиждень.
Також фахівці радять мешканцям регіону заздалегідь підготуватися до відключення електрики. Запастися ліхтариками та батарейками, свічками, сірниками. Тримати зарядженими мобільні телефони.
Лана Дніпренко









