17 країн-членів ЄС відгукнулись на прохання українського уряду допомогти подолати енергокризу, що виникла після масованих ракетних обстрілів критичної інфраструктури. Про це повідомила у своєму Twitter віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.
– Дякую вам за підтримку України проти російського терору. Тижнями росія атакувала енергетичну інфраструктуру України. 17 держав- членів Європейського Союзу почули наше прохання та відправили 500 електрогенераторів, щоб допомогти українцям пережити зиму, – написала Стефанішина.
Лана Дніпренко









