Логістичне підприємство, зруйноване під час атаки по Дніпру, – це не склади боєприпасів, як звітували орки, а звичайне депо «Нової Пошти».
У компанії обіцяють зв’язатися з тими людьми, чиї посилки були знищені та доставити вцілілі найближчим часом.
Також повідомляється, що всі турботи на лікування своїх 4-х співробітників, постраждалих внаслідок цієї ворожої атаки, компанія взяла на себе.

Лана Дніпренко









