Надзвичайна подія трапилася 9 листопада у Петриківському районі.
Про це розповіла у соцмережах фельдшерка Лариса Буданцева.
Виявляється, що діти самостійно топили пічку в хаті. Із печі випав жар і загорілася підстилка на підлозі.
Неповнолітні почали самостійно гасити пожежу, потім їм на допомогу прийшли сусіди.
Пожежу загасили до приїзду надзвичайників.
11-річний хлопчик отримав опіки обличчя та рук, а 9-річна дівчинка – отруєння продуктами горіння. Їм надали екстрену допомогу та доправили до лікарні.

Лана Дніпренко









