Сьогодні зранку ворог знову обстріляв Нікопольський район.
Про це повідомив начальник Криворізької РВА Євген Євтушенко.
-Друзі, за час від вранішнього попередження росіяни здійснили обстріли декількох територій району.
Небезпека обстрілу зберігається.
Прошу жителів прибережних територій за можливості перебувати в будівлях або сховищах, – застеріг він.
Юлія Олександрова









