Припинення постачання електроенергії в країні відбулося 15-го листопада, близько 16:40. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив віцепрем’єр-міністр Молдови Андрій Спину.
– Після обстрілу росією української енергосистеми, за останню годину одна з ліній електропередач, яка забезпечує транспортування електроенергії для нашої країни, була відключена в автоматичному режимі. Це призвело до масових відключень електроенергії по всій країні, – наголосив молдовський чиновник.
Він зауважив, що лінії не були пошкоджені, але були автоматично відключені, як безпековий захід.
Лана Дніпренко









