Сьогоднішній день в нашій області видався тихим.
Гарні новини повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Хороші новини на завершення дня: на Дніпропетровщині вдень ворожих обстрілів не зафіксовано. В громадах області сьогодні було тихо.
Нехай вечір та ніч будуть мирними, – написав він.
Юлія Олександрова









