Через атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури, енергетики вимушені проводити екстрені відключення світла по всій країні. Це потрібно, аби збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.
Можливі відключення світла і на Дніпропетровщині.
Наразі графіки стабілізаційних відключень не діють.
Про це повідомили в ДТЕК у Дніпропетровській області.
На цю хвилину без електрики до 300 000 абонентів.
Критична інфраструктура заживлена.
-Просимо набратися терпіння та зберігати спокій. Енергетики країни роблять все можливе, щоб покращити ситуацію, — йдеться у повідомленні.
Громадян закликають максимально знизити споживання електроенергії зранку – з 06.00 до 11.00 та увечері – з 17.00 до 23.00.
Юлія Олександрова









