Генеральний директор компанії ДТЕК Максим Тімченко закликав громадян подумати над виїздом з України на зимовий період заради економії електроенергії та створення умов для стабілізації енергосистеми.
Про це він сказав в інтерв’ю BBC.
-Якщо українці зможуть знайти альтернативне місце для проживання ще на три-чотири місяці, це буде дуже корисно для системи, – заявив гендиректор ДТЕК.
Тимченко пояснив, що допомога енергосистемі України є також внеском у перемогу. Зменшення електроспоживання гарантуватиме наявність світла в лікарнях, які рятують поранених бійців ЗСУ.
Тімченко наголосив, що енергосистема стає менш надійною з кожною російською атакою, а зниження споживання електроенергії є ключовим для її функціонування.
Юлія Олександрова









