Вчора вдень до поліції зателефонувала схвильована жінка і повідомила, що зник її 6-річний син. Він гуляв із дідусем на Набережній Перемоги. Дідусь на кілька хвилин відволікся і втратив з поля зору онука. Жінка підозрювала, що дитина могла сісти в маршрутку.
В цей час у поліцію повідомили, що у маршрутці виявили маленьку дитину без супроводу дорослих.
Патрульні одразу попрямували на місце та виявили там зниклого маленького мандрівника.
Хлопчика передали мамі цілим і неушкодженим.

Юлія Олександрова









