Інформаційно-психологічна операція роспропаганди переслідує мету звинувачувати у відключеннях світла владу та дискредувати президента України. Telegram-канали окупантів поширюють пропагандистські матеріали ворога, створюючи методички для поширення маніпуляції.
У підсумку рашисти очікують на те, що українці вийдуть на мітинги в різних містах, що позитивно вплине на плани ворога.
Нагадаємо, внаслідок ворожих ракетних ударів виведена з ладу майже половина енергосистеми України. Відновлення пошкоджених об’єктів відбувається цілодобово, тому в цій важкій ситуації варто проявити терпіння.



Лана Дніпренко









