Минулося без загиблих та поранених.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Вночі окупанти не залишали у спокої Марганецьку громаду, що на Нікопольщині. Кілька разів обстріляли її з важкої артилерії і «Градів», випустивши близько 60 снарядів. Постраждалих немає, серйозних руйнувань також. Наразі наслідки обстрілів уточнюються»,-написав він.
В інших районах Дніпропетровщини ніч була мирною.
Ганна Рудська









