Добігає кінця 272 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Сьогодні мешканці Дніпропетровщини відпочивали від ворожих атак. Стисло про безпекову ситуацію в регіоні доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Дніпропетровщино, в нас сьогодні було тихо. Протягом дня ворожих обстрілів в області не зафіксовано.
Попри те, що востаннє загроза ракетного удару в нашому регіоні була позавчора, прошу вас не розслаблятися і пам‘ятати про правила безпеки. Війна триває, не втрачаємо пильність, – наголосив очільник Дніпропетровської облради.
Лана Дніпренко









