“Можливо доведеться евакуювати частину міста”, – мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю німецькому виданню Bild заявив, що столицю може очікувати “найгірша зима з часів Другої світової війни”.
Наразі, за його словами, влада робить усе, щоб найгіршого сценарію не сталося. Але жителів закликали бути готовими до відключення електроенергії за низьких температур.
Юлія Олександрова









