У Дніпрі через пошкодження магістралі на вулиці Набережній Заводскій не буде водопостачання. Через це без води залишаться мешканці одразу кількох районів міста:
– у Новокадацькому районі: від вулиці Набережна Заводська починаючи з Кайдацького мосту;
– ж/м Победа 1-6;
– Центральний район;
– Шевченківський район: від вулиці Набережна до проспекту Дмитра Яворницького.
Такрд буде занижено тиск на лівобережній частині міста.
Водопостачання обіцяють поновити до 21:00 26-го листопада.









