Енергетики Дніпропетровщини працюють третю добу без спину. Вже заживили усю критичну інфраструктуру області та більшість осель. І продовжують повертати людям електрику. Інформують у ДніпроОВА.
У той же час в регіоні діють погодинні відключення, необхідні для стабілізації ситуації у енергосистемі, яка розбалансована через російські атаки.
Нагадаємо, що у Дніпрі та Кривому Розі тимчасово призупинена робота електротранспорту для заощадження електрики.
Натомість збільшено кількість автобусів на міських маршрутах, аби люди могли без проблем пересуватися громадським транспортом.
Юлія Олександрова









