В Дніпропетровській обласній раді облаштували «Пункт незламності».
У разі відключення електроенергії та теплопостачання в оселях громадян, тут люди зможуть зарядити гаджети, зігрітися, випити гарячого чаю і скористатися інтернетом.


Є вода, аптечка.


Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Пункт працюватиме цілодобово, будівля знаходиться під охороною. Відвідувачі матимуть змогу знаходитися тут стільки, скільки буде потрібно. Під час повітряної тривоги є можливість перейти до укриття.

Юлія Олександрова









