Сьогодні окупанти вдарили по Нікополю з важкої артилерії.
Підсумки дня підвів голова облради Микола Лукашук.
-День в області був спокійним. Але тишу порушив вечірній обстріл Нікополя: окупанти вдарили по місту з важкої артилерії. Постраждалих немає, інформація щодо руйнувань уточнюється, – повідомив очільник облради.
Також він розповів про ситуацію в області з електропостачанням.
-Енергетики продовжують приводити до ладу систему після останніх ракетних обстрілів. Завдання дуже складне, скільки часу займе відновлення більш-менш стабільної роботи мереж – спрогнозувати неможливо. За даними «Укренерго», ситуація з електропостачанням на Дніпропетровщині зараз найважча.
Якщо у вам вдома є світло – будь ласка, заощаджуйте. Допоможіть нашим енергетикам впоратися із черговим викликом. Якщо електроенергії вдома немає – збережіть адреси найближчих до вас Пунктів незламності і користуйтеся ними: nezlamnist.gov.ua
Юлія Олександрова









