Вночі 19 грудня окупанти вкотре атакували столицю та Київську область безпілотниками.
Загалом рф вночі випустила по Києву понад 20 безпілотників. ППО знищили близько 15. Проте окупанти влучили в об’єкт критичної інфраструктури столиці.
Також пошкоджено 9 приватних будинків у різних районах Київської області.
Попередньо, відомо про трьох постраждалих, одна людина у важкому стані.
Усім надається необхідна допомога.

Юлія Олександрова









