Днями у Павлограді літній чоловік потрапив під потяг. З важкими травмами його ушпиталили до лікарні. Про надзвичайний випадок стало відомо від головного лікаря Павлоградської міської станції швидкої медичної допомоги Світлани Зайчикової.
Потерпілий хотів скоротити шлях й перетнув залізничну колію в недозволеному місці. У цей момент він потрапив під колеса потягу.
Медики «швидкої» констатували у пенсіонера неповну ампутацію правої верхньої кінцівки, множинні травми скелету та скальповані рани голови, а також підозру на ушкодження внутрішніх органів.
Потерпілому зупинили зовнішню кровотечу, ввели знеболювальне та ушпиталили до реанімаційного відділення.
Лана Дніпренко









