Впродовж поточного року у лікарнях Дніпропетровщини врятували 150 дітей, які отримали травми різного ступеню тяжкості через обстріли окупантів. Про це повідомили у ДніпроОВА.
Зокрема наголошується, що цьогоріч медзаклади регіону на 38% розширили хірургічні відділення, оснастили новим обладнанням.
А закуплені в лікарні області 500 генераторів першочергово живлять операційні, пологові, реанімації, служби крові.
Лана Дніпренко









