Тихо було у всіх районах області.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Ніч пройшла спокійно у всіх районах області. Нехай цей день також буде тихим і мирним»,-написав він.
Ганна Рудська
Тихо було у всіх районах області.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Ніч пройшла спокійно у всіх районах області. Нехай цей день також буде тихим і мирним»,-написав він.
Ганна Рудська