Сьогодні зранку дніпряни прокинулися у засніженому місті.
Сніг – це дуже гарно, але не на дорогах та багатолюдних тротуарах. Тож ліквідувати наслідки негоди узялися комунальники.
Було задіяно 76 одиниць посипальної техніки, 7 навантажувачів, 20 одиниць міні-техніки, 6 самоскидів та 500 дорожніх працівників (для робіт на тротуарах та зупинках).
Насамперед роботи ведуться на особливо небезпечних ділянках доріг, щоб убезпечити містян.


Юлія Олександрова









