Протягом дня армія рф тричі атакувала нашу область. Вдарили
з важкої артилерії по мирним громадам.
Про це повідомили в облраді:
-Сьогодні вкотре випробовували на міцність Нікопольщину: три громади району – Марганецьку, Мирівську та сам Нікополь – ворог накрив вогнем із тимчасово окупованих територій Запорізької області.
На щастя, минулося без постраждалих.
В інших наших районах було тихо.
Зараз ситуація контрольована, але пам’ятаємо, що загроза удару дронами не минула, – йдеться у повідомленні.
Юлія Олександрова









