Внаслідок нічної атаки БпЛА у Голосіївському районі Києва загинула жінка. Вона вночі вийшла на балкон подивитися, як збивають дрони.
Тож мер Києва Віталій Кличко, який побував на місці трагедії, закликав не ігнорувати сигналів тривоги та не виходити на балкони і вулиці спостерігати за тим, як працює ППО.
Нагадаємо, внаслідок влучання уламків дронів в будинку сталася пожежа, зруйновані квартири на верхніх поверхах.
Загалом, внаслідок нічної атаки одна людина загинула, 11 постраждали.
Наразі пошуково-рятувальні роботи завершені.
Ймовірність нових повітряних атак дуже висока!
Юлія Олександрова









