Новий заклад називається «Щасливе майбутнє».
Тут виховуватимуться діти-сироти, малеча, позбавлена батьківського піклування, діти з інвалідністю.
Дітлахи житимуть в умовах максимально наближених до сімейних – затишні кімнати, зони для навчання та відпочинку. Втім головне – соціалізація, підтримка, індивідуальний підхід до кожної дитини. Колишні інтернати не могли всього цього забезпечити.
Заклад зможе прийняти 10 вихованців. Нині там вже оселилися 7 дітлахів.
На відкриття сьогодні завітало керівництво області – Микола Лукашук і Сергій Лисак та мер Камʼянського Андрій Білоусов.




Юлія Олександрова









