Двоє фігурантів га території Новомосковського району вирубали 165 дерев порід ясен, акація, чим завдали збитків державі на суму понад 2,5 млн гривень.
«Чорних» лісорубів викрито цьогоріч у лютому, коли вони активно добували деревину. У них вилучено лісоматеріали, бензопили, сокири, мобільні телефони, чорнові записи.
Фігурантам загрожує до семи років ув’язнення.




Лана Дніпренко









