Сьогодні вночі на Січеславській Набережній, поруч з готелем “Дніпро”, автівка збила жінку.
Водій втік з місця ДТП.
Закривавлена жінка лежала посеред дороги, повідомляє Інформатор.
Очевидці викликали поліцію та “швидку”.
Постраждалу доставили до лікарні. Попередньо, у неї черепно-мозкова травма та рвана рана лівого стегна.
За даними поліції, їм вдалося знайти автівку, яка ймовірно збила жінку. Водія Ford перевірять на вживання алкоголю.
Юлія Олександрова









