Під вогнем артилерії знову опинилися Марганецька громада та Нікополь.
Про це повідомляє ОВА.
У місті пошкоджене комунальне підприємство, 8 приватних будинків. Понівечені господарські споруди та лінії електропередач.
Жінка, яка отримала поранення вчора ввечері, ушпиталена. Її стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.


Ганна Рудська









