Слідчий суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області помістив до психіатричної лікарні 37-річного павлоградця, підозрюваного у вбивстві рідної бабусі.
Нагадаємо, 22 червня підсудний прийшов до квартири своєї 83-річної бабусі, вимагав у неї гроші, а коли та відмовила, то холоднокровно вбив її. Завдав численні удари ножем у ділянку голови, шиї та тулубу. Пенсіонерка померла на місці.
— Рішення слідчого судді про застосування запобіжного заходу не є остаточною мірою покарання і не є таким, що встановлює вину особи. Досудове розслідування триває, — розповіли у прес-службі суду.
Лана Дніпренко









