Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині доповів голова облради Микола Лукашук.
Окупанти двічі обстріляли Нікопольщину. Гатили з важкої артилерії по районному центру та Мирівській громаді.
На щастя, минулося без постраждалих. Наслідки обстрілів наразі уточнюються.
Лана Дніпренко









