Вже два тижні в області діє заборона на вилов та продаж риби. Інспектори проводять рейди на офіційних і стихійних ринках регіону. Виявили три порушення у Синельниківському та Криворізькому районах. Про це повідомили у ДніпроОВА.
Виходили на рейди вже понад півсотні разів. У «чорних реалізаторів» вилучили улов, склали три адміністративні протоколи. За незаконну торгівлю рибою доведеться сплатити штраф.
Перевірки ринків триватимуть до стабілізації ситуації у постраждалих внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС регіонах, наголошують у ДніпроОВА.
Лана Дніпренко









