Окупанти знову обстріляли Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог не припиняє атак на Нікопольський район й продовжує терор проти мирного населення. Впродовж дня вгатив із ствольної артилерії по Нікополю.
Обійшлось без жертв та постраждалих.
Юлія Олександрова









